Vilnos priežiūra
Vilna puikus audinys, nes lengvai "išsivalo" pati, todėl rekomenduojama vilnos gaminius skalbti retai, bet dažnai vėdinti.
Geriausia vilną skalbti rankomis, švelniai skalaujant, šiukštu netrinti ir stipriai negręžti. Galima skalbti ir skalbimo mašinoje, tačiau reiktų parinkti švelnią vilnai ir šilkui skirtą programą, skalbti specialiomis vilnai ir šilkui skirtomis skalbimo priemonėmis, geriausia natūraliomis. Vilnos gaminių negalima džiovinti ant karšto radiatoriaus, saulėje ar kitų šilumos šaltinių.
Vilnos audinių negalima balinti, taip pat negalima skalbti ūkiniu muilu. Rekomenduojama vilną skalbti ir skalauti 30-40 laipsnių tempertūroje.

Avies vilnoje yra lanolino, tai riebi medžiaga, kuri chemiškai suriša šlapimo rūgštį ir paverčia jį į lanolininį vašką. Todėl po kiekvieno vilnos kelnyčių sudrėkimo rekomenduojama jas išvėdinti.
Karts nuo karto vilną reikia išmirkyti priemonėje sudėtyje turinčios lanolino, paminkštins, pratęs vilnonio gaminio tarnavimo laiką,  o taip pat atnaujins riebalinį sluoksnį, kuris yra taip būtinas vilnos kelnytėms.

 švelnus skalbimasŠvelnus skalbimas
 
 švelnus skalbimasŠvelnus skalbimas
 
 Ypatingai švelnaus skalbimo programaYpatingai švelnus skalbimas  
 Skalbimas rankomSkalbimas rankom