Pristatymas ir grąžinimas

Prekės pristatomos paštu arba per kurjerį.

 

Paštu: prekės pristatomos (per 3-4 dienas) į artimiausią pašto skyrių (kartais pašto darbuotojai siuntas pristato į namus). Prekes siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu. Pristatymo kaina 5.00 Lt, jeigu užsakymo suma iki 100 Lt. Jeigu užsakymo suma virš 100 Lt, pristatymas nemokamas. Apmokėti už prekes galima pavedimu į UAB "Sentamas" sąskaitą.

 

Per kurjerį: prekių pristatymo (per 2-3 dienas) kaina 14 Lt, jeigu užsakymo suma iki 200 Lt. Virš 200 Lt prekės pristatomos nemokamai. Apmokėti už prekes galima pavedimu į UAB "Sentamas"

 

Kauniečiai ar netoli Kauno gyvenantys užsisakę prekes elektroninėje parduotuvėje gali atsiimti Šilojų g. 13 Kauno raj. Neveronyse (dirbtuvėlėje namuose) :)

 

Prekės pristatomos ir už Lietuvos ribų.

Preliminarūs tarifai į ES valstybes nares:

iki 0,5kg siuntinio kaina siunčiant registruotu pirmenybiniu būdu 13lt

nuo 0,5kg iki 2kg siuntinio kaina siunčiant registruotu pirmenybiniu būdu 22lt

 

Preliminarūs tarifai į betkurias kitas pasaulio šalis:

iki 0,5kg siuntinio kaina siunčiant registruotu pirmenybiniu būdu 19lt

nuo 0.5kg iki 2kg siuntinio kaina siunčiant registruotu pirmenybiniu būdu 48lt

 

GRĄŽINIMAS, GARANTINIAI ĮSIPAREIGOJIMAI, PREKIŲ KOKYBĖ
PREKIŲ GRĄŽINIMAS:

 

Dėl prekių grąžinimo rašykite info@atsakingamama.lt

Gavę Jūsų laišką dėl prekių grąžinimo, atsiųsime prekių grąžinimo aktą. Grąžinimo akte nurodykite savo rekvizitus, prekės pavadinimą, užsakymo numerį, kada prekė buvo pirkta, grąžinamos prekės sumą, grąžinimo priežastis, banko sąskaitą į kurią reikėtų grąžinti pinigėlius už prekę/es. Dėmesio! Grąžinimo aktas turi būti su parašu. Prekių grąžinimo aktą (skanuotą) atsiųskite mums atgal info@atsakingamama.lt
Galima grąžinti tik nedėvėtas prekes, jos turi būti originaliame nesugadintame įpakavime. Prekes galima grąžinti registruotu paštu, už išsiuntimą sumoka pirkėjas. Jeigu prekė nekokybiška ją pakeisime į kitą arba grąžinsime už ją sumokėtus pinigus. Jei nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, jūs turite teisę per  per 14 dienų pakeisti ją analogiška preke. Terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekės gavimo dienos ir skaičiuojamas iki raštiško Jūsų atsisakymo gavimo. Kad šis atsisakymas teisiškai galiotų, užtenka tik laiku informuoti mus rašytine forma apie atsisakymą ir priežastis del kurių norite pakeisti prekę ar visai jos atsisakyti.
Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2012 m. kovo 15 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 4-243 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”. 

Kokybiški kūdikių, vaikų ir suaugusių žmonių apatiniai drabužiai bei higienos prekės negali būti grąžinami vadovaujantis LR Ūkio ministro įsakymu "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo.