El.Parduotuvė » "Viskas viename" sauskelnės

Kaina: 23.00 EUR
Kiekis

Puikus pasirinkimas tiems, kurie labai mėgsta vilnos kelnaites ir daugkartinių sauskelnių "sistemą" "Viskas viename". Viduje yra trigubas bambuko arba kanapės-medvilnės įsegamas įklotas (didysis), taip pat papildomam sugeriamumui pridedamas įsegamas trigubas bambuko arba kanapės-medvilnės įklotėlis (mažasis).
Vilnos kelnaites galima nešiot ir atskirai nuo įsegamų įklotų, ant paprastų turimų kitų daugkartinių sauskelnių.
Šios kelnytės pagamintos iš 100% merino vilnos.Puikiai sulaiko drėgmę, yra ypač švelnios ir patogios. Vilna reguliuoja kūno temperatūrą, todėl vasarą nekaršta, o žiemą nešalta.

Vilnos kelnytes rekomenduojama skalbti rankomis, 30 laipsnių temperatūroje, negalima džiovinti ant radiatoriaus ar tiesioginiuose saulės spinduliuose, negalima džiovinti skalbinių džiovyklėje. Nenaudokite minkštiklio ir baliklio, skalbti tik su vilnai skirta skalbimo priemone. Vilnos kelnaites prieš naudojimą būtina lanolizuoti (skalavimas su priemone turinčia lanolino). Vilna turi unikalią savybę išsivėdinti, todėl skalbti rekomenduojama tada kai susitepa.

Įklotus rekomenduojame skalbti iki 60 laipsnių temperatūroje, galima džiovinti džiovyklėje, tačiau gali truputį pasitraukti ir pakietėti. Nenaudokite minkštiklio ir baliklio. Kad įklotai pasiektų maksimalų sugeriamumą reikia prieš naudojimą išskalbti ir išdžiovinti bent keletą kartų, audinys sutvirtėja, daugiau sugeria.

Naujus gaminius prieš naudojimą rekomenduojame išskalbti.

 

Dydis:

S-M (nuo 4-7kg)

M-L (nuo 7-12kg)