Apie mus

Esame šeima auginanti mažus vaikus (4m. Dominyką ir 2m. Matą). Dar besilaukiant pirmos atžalos žinojome ir tikėjome, kad vaikus stengsimės auginti sveikai. Mums artima ekologijos idėja, manome, kad žmogaus gyvenimo būdas turi nekenkti ne tik jam pačiam, bet ir aplinkai. Bręstant mintims apie tai į ką vystysime, kaip maitinsime savo kūdikėlį nusprendėm naudoti daugkartines sauskelnes, rengti natūralaus pluošto rūbeliais (vilna, šilku, medvilne), naudoti ekologiškas buities, skalbimo, kosmetikos priemones, taip pat medinius ar pačios mamos siūtus žaislus. Taip gimė „atsakinga mama“.

Daugkartinės sauskelnės su polėkiu šiuolaikiškiems tėvams! Toks buvo mūsų šūkis ieškant audinių, modeliuojant, siuvant gaminius. Pradžioje tai buvo nedideli užsakymai pažįstamoms mamoms norinčioms vaikus auginti sveikai, bet gavus gerus atsiliepimus ir rekomendacijas pradėjome dirbti daugiau. Taigi, norime pasiūlyti Jums daugkartinių sauskelnių pagamintų Lietuvoje, rankų darbo su meile ir šiluma.

 

"Atsakinga Mama" tai maža dirbtuvėlė Lietuvoje, kurioje gaminamos lietuviškos daugkartinės sauskelnės. "Atsakingos Mamos" kolektyvas - šeima auginanti mažus vaikus.

Mūsų tikslas yra kurti puikius produktus, kurie patiktų ne tik mažyliams bet ir jų tėveliams, kad būtų ne tik patogūs mažyliui, bet būtų paprasta naudoti mamoms ir tėčiams. Mūsų gaminamos daugkartinės sauskelnės yra alternatyva vienkartinėms. Daugkartinės  sauskelnės neteršia gamtos, nes nereikia išmesti į šiukšlyną apie tonos atliekų. Kiekvienas vaikas augantis su daugkartinėmis sauskelnėmis ar vystyklais pasauliui išsaugo mažiausiai 4 medžius, 1420litrų naftos (1 puodelis = viena vienkartinė sauskelnė), nykstančius žemės resursus (vandens bei energijos).

Labai svarbu, kad daugkartinės sauskelnės yra sveikos kūdikiui. Joms pagaminti nenaudojami dirbtiniai kvapai ar kiti toksiški junginiai tokie kaip natrio poliakrilato, kurie gali sukelti astmos priepuolius. Ypač berniukus auginantys tėvai turėtų atkreipti dėmesį į vienkartinių sauskelnių daromą žalą dėl užsitęsusio sauskelnių dėvėjimo ir ateityje galimo nevaisingumo.

Šeima auginanti vaikelį su daugkartinėmis sauskelnėmis ar vystyklais sutaupo nemažai pinigų, taip pat su tom pačiom daugkartinėm sauskelnėm gali augti broliai ar seserys, tuomet susitaupo dar daugiau pinigėlių, kuriuos šeima gali išleisti atostogoms.